SONY G-MASTER 24-70 LENS

Sony 24-70mm f/2.8 GM Lens, E-mount aynasız kameralar için geliştirilen hem 35mm hem de full frame destekleyen Sony G-Master serisi lenstir. Sony 24-70mm f/2.8 G Master ayansısız kameralar için tasarlanmış bir lenstir. Sabit f/2.8 maksimum diyafram değerine sahip olan bu lens, zoom mesafesi boyunca tutarlı performansı korur ve düşük ışık koşullarında ve seçici odaklama teknikleriyle işe yarar.

Sony G Master 24-70mm f/2.8 lens bunlara ek olarak, arttırılmış kontrast ve renk performansı parlama, gölgelenmeyi önemli ölçüde en aza indirgemek için ayrı elementlere Nano AR Kaplama uygulanmıştır. Gelişmiş optik tasarımı ve çok yönlü otomatik netleme yapabilen bu standart zoom, çok çeşitli ortamlarda ve ışık koşullarında kullanım için uygundur.

Sony 24-70mm f/2.8 GM lens hızlı, sessiz AF performansının yanı sıra elle odaklama duyarlılığı sağlayan Direct Drive SSM (Süper Sonik dalga Motoru) sistemi de bulunuyor. Sert hava koşullarında çalışmaya izin vermek için objektif toz ve neme karşı sızdırmazlık özelliğine sahiptir ve odak tutma düğmesi ve kauçuk kontrollü kadranlar gibi ayrıntılar, kullanımdaki sezgiselliği daha da arttırır.

Kamera, lens ve diğer video ekipmanları kiralama konusunda ki tecrübemize dayanarak söylüyoruz: Sony G master 24-70mm lensin en gözde özellikleri: Lensin Auto Focus özelliğinin muhteşem olması, düşük ışık performansının her mm'de aynı başarıda olması ve keskinlik ve lens tonlarının mükemmele yakın olması Sony 24-70mm G master lensin performansını ön plana çıkarıyor.Günlük 650 ₺
3 Günlük 1.560 ₺
Haftalık 3.180 ₺

.......

Sony 24-70mm Lens Özellikleri

- E-Mount Lens/Full-Frame Format
- Aperture Range: f/2.8 to f/22
- One XA Element & Two Aspherical Elements
- Four ED Elements & Two Super ED Elements


Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı
1 Gün 650 ₺
3 Gün 1.560 ₺
7 Gün 3.180 ₺