Drone Kiralama ve Havadan Çekim

Drone kiralama ve havadan çekim günümüzde, insan ihtiyaç ve zevklerinin artması doğrultusunda kamera ve fotoğraf sektöründe de son derece kayda değer gelişmeler olmuştur. Müşterilerin her türlü fotoğraf ve video istekleri müşterileri tatmin edecek derecede kaliteli çekimlerle yerine getirilmektedir.

Kiralık Drone Istanbul

Son teknolojiye göre geliştirilmiş kiralık drone Istanbul bu ürünler ile havadan görüntü alma hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. 4K teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan ürünümüz ile istekleriniz kusursuz şekilde yerine getiriliyor.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bünyemizde yer alan son teknolojiye uygun hale getiriyor ve sürekli yenileniyoruz. Bünyemize kattığımız yeni ekipmanlar ile projelerinizi, kusursuz, sorunsuz, sarsıntısız olarak isterseniz slowmotion, isterseniz 4K teknolojisi ile elde edebilirsiniz.
Son yıllarda dronelardaki gelişim, insanları kendisine hayran bırakıyor. 4K kayıt teknoloji ile projelerinizde kendinize has farklar yaratmanıza imkân sağlanıyor. Drone kiralama hizmeti ile son teknolojiye uygun olarak üzerlerine kamera bağlanmış olanlar ile fiziksel olarak ulaşamayacağınız yerlerin çekimini yapmanız mümkün hale geliyor. Üstelik kamerada kullanılan üstün teknoloji ile kendiliğinden sizin müdahaleniz olmadan çekim yapılması sağlanıyor.

Drone Kullanımının Faydaları

Kiralama hizmeti ile drone üzerindeki kameranın dijital ekrandan takibini yapabiliyorsunuz. Uzun sürede havada kalma özelliğine sahip bu ürünler sayesinde çekim yapmak istediğiniz alanda yeterince kalabiliyorsunuz.

Aynı zamanda üstün teknoloji ile donatılan bu ürünümüz çarpmayı önleyici otonom sistem de mevcuttur. Havada uzaktan kumanda yardımıyla hareket ediliyor olsa da otomatik pilot sayesinde son derece güvenli uçuş ve çekimler gerçekleştiriliyor. Drone kiralama, üzerinde bulunan GPS ve sensor sistemleri ile nesneleri algılayarak binaların yanlarındayken bile hedefe kilitlenip görevini yapabiliyor.

Drone Kiralama Fiyatları

Altta iki, önde iki adet olmak üzere toplam 4 adet kamera ile donatılmışlardır. Bu kameralar sayesinde fotoğraf ve video çekimi yapmak istediğiniz alanda istediğiniz açıdan çekim yapmanıza olanak sağlanıyor. Bu kameraların çektiği görüntüler bilgisayar ekranına aktarılarak çevrenin üç boyutlu modellemesi yapılmakta ve drone, uçacağı alanı tanıyabilmektedir. Bu da drone’un kendi başına uçmasına imkân sağlıyor. Sekiz elementli lense sahip olan kamera yardımıyla 120 kare hızda 1080p full HD çekimler de yapılabiliyor.
Drone kiralama fiyatları, cazip fiyat avantajları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak cevap vermeye çalışan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket etmektedir.