Kamera Kiralama Ödemeleri Nasıl Yapılıyor?
Ekipman kiralama ödemeleri peşin olarak yapılmakta, eğer rezervasyon üzerine kamera kiralanacaksa bu kapsamda yapılan ön ödemeler banka havalesi ya da EFT ile yapılmaktadır.
Ekipman Rezervasyonu Nasıl Yapılıyor?
Ekipman rezervasyonunu telefonla işletmemizi arayıp, ürünün kiralama bedelinin yarısını banka hesabımıza yatırdıktan sonra ürün o tarihte size rezerve edilmiş oluyor. Rezerve ettiğiniz tarihte ürün kimseye kiraya verilmemiş olacaktır.
Kiralamak İstediğim Ekipmanı Nereden Alacağım?
Kiralamak istediğiniz kamerayı işletmemizden bizzat gelerek teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında ürünleri kontrol ederek almanızın firma prensibimiz olduğunu hatırlatmak isteriz. Aynı şekilde ürün teslim alınırken de firmamız tarafından kontrol edilerek geri alınmaktadır.
Kiralama Sözleşmesi Nedir?
Kiralama sözleşmesi firma avukatımız tarafından hazırlanmış olan, hem kiralayanın hem de mal sahibinin haklarını korumaya yönelik hukuksal nitelikli bir belgedir. Bu sözleşme olmadan herhangi bir kiralama işlemi yapmamız mümkün değildir.
Ekipman Kullanımı Hakkında Kiralama Esnasında Bilgi Alınabilir Mi?
Kiralayacağınız ekipmanla ilgili bilginiz yoksa profesyonel arkadaşlarımız tarafından gerekli bilgi tabi ki siz değerli müşterilerimize verilmektedir. Eğer talep ederseniz profesyonel personel hizmeti de almanız mümkündür.
Kiralama Süresini Uzatabilir Miyim?
Kiralamayı uzatmayı talep ettiğiniz süre zarfında ekipman rezerve edilmemişse tabi ki kiralama süresini uzatabilirsiniz.
Kiraladığım Ekipmanda Hasar Oluşursa Ne Olur?
Kiraladığınız ekipmanın düşme, kırılma, çarpma, bozulma durumunda oluşacak tüm olumsuz durumlardan siz sorumlusunuz. Bu kapsamda belirlenecek olan tüm giderleri kiralayan karşılar.
Kiralanan Kameralar Sigortalı Mıdır?
Ülkemizde hizmet veren sigorta şirketleri bu tür ekipmanların sigortalanmasından kaçınmaktadırlar. Bu sebeple ürünlerimiz sigorta kapsamında değildir. Tüm sorumluluk kiralayandadır.
Ekipmanların Yazılımları Güncel Midir?
Tüm ekipmanlarımız son versiyon güncellemeler ile güncellenmektedir.
Piller Kiralama Ücretinin İçinde Midir?
Piller, kiralama ücretine dâhil değildir. İsterseniz firmamızdan kiraladığınız ürüne uygun piller temin edebilirsiniz.