Kiralık Tilta Nucleus-M Wireless Follow Focus System

Kiralık Tilta Nucleus-M Wireless Follow Focus System, iki motorlu, uzaktan (300 metreye kadar) focus, zoom veya diafram ayarlamanızı sağlar. Kumandasının dışında 2 adet handle da bulunur.

Günlük 650 ₺
Haftalık 3.200 ₺

Tilta Nucleus Follow Focus Özellikleri;

- Tilta Nucleus-M Kablosuz Lens Kontrolü` Sistem 1000 'iletim aralığına sahiptir ve dahili kablosuz alıcıları, bir FIZ el kontrol cihazı ve iki el tutamağı olan iki lens hareket motoruyla birlikte gelir; bunlardan biri, odağı kontrol etmek için diğeri iris ve yakınlaştırma. Lens sürücü motorlarının her biri, her motoru serbestçe değiştirmenizi veya değiştirmenizi sağlayan bir sine standart 0.8 MOD sürücü dişlisine ve iki adet 7 pimli konektöre sahiptir. Motorlar, 7 pimli kablolar kullanarak papatya zincirleme ile çalışır ve her bir motor, 19 ila 15 mm indirgen burçlu 19 mm'lik bir çubuk kelepçeye sahiptir.
- Ronin ve benzeri gimbal sistemleri için ayrıca 2 el konturolu mevcuttur. Bu sayede ronin yapan kışı aynı zaman da focus yapabilme imkanına sahiptir.
- Handgrips, denetleyicileri ARRI uyumlu rozetlere veya gimbals ile kullanılanlar gibi 25 / 30mm çaplı çubuklara monte etmeyi sağlayan adaptörlere sahiptir. Sistem, nakliye ve depolama sırasında vitesinizi koruyan su geçirmez bir kasa içinde gelir.


Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı
1 Gün 650 ₺
7 Gün 3.200 ₺