DJI Inspire 2

DJI Inspire 2, CinemaDNG RAW, Apple ProRes ve 5.2 K Video kayıt. Bunun yanında İnspire 2 Sadece 5 saniyede 0'dan 80Km hıza çıkıyor ve azami 94Km hıza ulaşabiliyor.

Günlük 5.000 ₺
3 Günlük - ₺
Haftalık - ₺

DJI Inspire 2, CinemaDNG RAW, Apple ProRes ve 5.2 K Video kayıt. Bunun yanında İnspire 2 Sadece 5 saniyede 0'dan 80Km hıza çıkıyor ve azami 94Km hıza ulaşabiliyor.

Bunun yanı sıra İnspire 2 batarya ömrü ve havada kalma süresiylede rekor kırıyor. 27 dk havada kalabilen Dji Inspire 2 aynı zamanda 2 batarya ile çalışıyor.

Zenmuse X5S kamerası yüksek bit oranlarında H265 ve H264 kayıt yapabilir veya ProRes ve CinemaDNG'yi, kayıt formatlarını kullanarak Sinema filmi veya Reklam filmi işlerinizde kullanabileceğiniz en iyi kameralarla bile eşleşebilen bir görüntü kalitesini yakalayabilirsiniz.

Inspire 2 Premium Combo, Inspire 2 profesyonel quadcopter'ı, Micro 4/3 sensörlü Zenmuse X5S gimbal kamera kullanır.

Fakat Dji inspire 2 sadece çekim kalitesini değil uçuş kalitesinide yükseltti.

DJI, Inspire 2'nin uçuş özelliklerini güçlendirdi. Inspire 2, 4 saniyede 50 mph hızlandırabilir ve 75 kml / saat hızına ulaşabilir, çarpıcı spor ve hareketli görüntüler için hızlı hareket eden konuları takip edebilir. Inspire 2' pil ömrü pahasına gelmez. İki adet yerleşik LiPo pilleri ile, 27 dakikaya kadar uçuş süresi tam şarjla sağlanabilir.

Sensör ve çarpmayı önleme Inspire 2'ye de takıldı. DJI'nın FlightAutonomi sistemine entegre edildiğinde, quadcopter'ın önündeki, altındaki ve üstündeki nesneler otomatik olarak algılanabilir ve engellenebilir. Inspire 2, GPS etkin olmadan acil bir eve dönme durumunda uçuş yollarını bile hatırlayabilir. Ayrıca, dahili 2 eksenli stabilize FPV kamerayı kullanarak pilot, gimbal kameranın görüş alanıyla sınırlı kalmadan Inspire 2'de gezinebilir.

Inspire 2'yi kurmak için ihtiyacınız olan her şey dahildir. Şarj cihazı, tamamen yeni bir verici kontrol cihazı, ilave pervaneler, kalibrasyon plakası ve her şeyi depolamak ve taşımak için bir taşıma çantası bulunan 4 pil.

Kiralık DJI Inspire 2 Özellikleri;

- Zenmuse X5S Gimbal Camera Included
- Up to 5.2K Video / 20.8MP Still Images
- Micro 4/3 Sensor and Lens Mount
- CineCore 2.0 Image Processing


Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı
1 Gün 5.000 ₺
3 Gün - ₺
7 Gün - ₺