CANON EOS MARK 4

Sony a7S II 4K aynasız Dijital Kamera ile Sony, Canon'dan etkilenerek yaptığı atılımlara bir yenisini daha ekledi. Birçok özelliği bünyesinde barındıran Sony a7S II kamera ile Sony, yüksek dinamik aralık, içine 4K kayıt yapabilme imkanı ve 100 kare kesintisiz slow motion gibi birçok multimedya özelliği içinde barındıran bir kamera tasarladı.

Günlük 800 ₺
3 Günlük 1.950 ₺
Haftalık 3.900 ₺

EOS 5D Mark IV, ışığın lensten geçtiği andan başlayarak; tüm nüansları, renkleri ve ayrıntıları yakalar. Sıra dışı netliğe sahip yeni sensör sayesinde, Canon bir kez daha incelikli ve ayrıntılı bir boyut sunuyor. Dünyanızı hiç görmediğiniz gibi görün.

EOS 5D Mark IV, zorlu aydınlatma koşullarında bile anı yakalayan ve anı yaşanır yaşanmaz takip eden gelişmiş odaklama ve ölçüm özelliklerine sahiptir.

Efsanevi fotoğraf makineleri dayanıklı olacak şekilde geliştirilir. EOS 5D serisi, yeni nesil fotoğrafçılara üstün üretim kalitesi, performans ve hava şartlarına karşı üst düzey koruma1 özellikleri sunar. EOS 5D Mark IV, yüksek hızlı performans ve sağlamlık ile ilgili vaatlerini sürdürüyor.

Kiralık Canon EOS Mark 4 Özellikleri;

- EF Mount Lens
- 30.4MP Full-Frame CMOS Sensor
- DIGIC 6+ Image Processor
- 3.2" 1.62m-Dot Touchscreen LCD Monitor
- DCI 4K Video at 30 fps; 8.8MP Still Grab


Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı
1 Gün 800 ₺
3 Gün 1.950 ₺
7 Gün 3.900 ₺