Kiralık Fujifilm X-T4 Aynasız Kamera

Kiralık Fuji XT4, kompakt kasası, gelişmiş video özellikleri, iş akışı ve yardımcı işlevsellik özelliklerini harmanlayan çok yönlü aynasız bir kameradır. Bu özellikleri ile görüntü yönetmenlerinin, fotoğrafçıların ve videographer’ların tüm ihtiyaçlarını karşılayan FUJIFILM X-T4, X-Trans CMOS 4 sensörüne sahiptir.

Günlük 850 ₺
3 Günlük 2.040 ₺
Haftalık 4.160 ₺

Kiralık Fuji XT4, APS-C formatı 26.1MP X-Trans CMOS 4 sensörü ile X-T4, 60 fps’de DCI/UHD 4K formatında çekim yapabilmektedir. Ayrıca, Fujifilm X-T4, 240 fps, ISO 160-12800 hassasiyet ve mekanik deklanşör ile 15 fps’ye kadar kesintisiz çekim yapabilmektedir.

Kiralık Fuji XT4 Özellikleri;

- Fujifilm X-T4 öne çıkan özellikleri arasında; 26.1MP APS-C X-Trans BSI CMOS 4 Sensör, X-Processor 4 Görüntü İşlemcisi, 5-Eksenli Dahili Görüntü Stabilizasyonu ve DCI/UHD 4K’da 60 fps, Full HD’de 240 fps yüksek kare çekim özellikleri bulunmaktadır.
- Fujifilm X-T4’ün sensörünün BSI tasarımı daha az gürültü ve daha fazla genel netlik sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hızlı performans ve gelişmiş yanıt hızı elde etmek için X-Processor 4 ile eşleştirilir. XT-4’ün sensörünün tasarımı, hızlı ve doğru AF performansı için gelişmiş bir tasarıma sahiptir. X-T4’ün AF sistemi, 425 faz algılama noktalarını bir kontrast algılama sistemiyle birleştiren hibrit bir otomatik odaklama sistemine de olanak tanır. Ayrıca, X-T4, neredeyse tüm takılı lenslerle kamera sarsıntısının görünümünü azaltmak için 6.5 etkili bir sensör kaydırma görüntü sabitleme sistemi içerir.
- Sensör ve işlemci yeteneklerinin ötesinde, Fujifilm X-T4, gelişmiş ergonomi ve çekim verimliliği için güncellenmiş bir fiziksel tasarıma sahiptir. Hareket ederken-takip çekimi yaparken; kayda değer pürüzsüzlük için büyük, parlak bir 3.69m noktalı elektronik vizör 100fps yenileme hızına ayarlanabilir. Tersine, arka 3.0″ 1.62m noktalı dokunmatik LCD ekran artık yüksek, farklı açılardan çalışmaya uyacak şekilde değişken açılı bir tasarıma sahiptir.
- Fujifilm X-T4, UHS-II bellek kartı yuvaları ile dosya tasarrufu esnekliği sunmaktadır. X-T4, şarj başına yaklaşık 600 fotoğraf çekimini sağlayan güncellenmiş, yüksek kapasiteli NP-W235 bataryayı desteklemektedir. Ayrıca, dahili Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri ile kablosuz uzaktan kamera kontrolü ve mobil cihaza görüntü paylaşımı yapabilmektedir.


Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı
1 Gün 850 ₺
3 Gün 2.040 ₺
7 Gün 4.160 ₺